AŞIRI DÜŞÜK SAVUNMA DOSYASI HAZIRLAMA

%100 BAŞARI

%100 PARA İADE GARANTİSİ

 

RAKİPLERİNİZİN BİR HAMLE ÖNÜNE GEÇİN

AŞIRI DÜŞÜK TEKLİF SORGULAMA

 

Kamu ihale mevzuatının en zorlu süreçlerinden birisi aşırı düşük teklif sorgulama işlemidir. Firmaların tekliflerinin yapılan değerlendirme sonucunda idarece aşırı düşük olarak belirlenmesi, firmaların aşmaları gereken çok zorlu ve riskli bir engeldir. Firmaların bu durumda ihalede avantaj sağlamaları ve hatta ihaleyi kazanmaları aşırı düşük teklif savunmalarının mevzuata uygun bir şekilde en küçük bir eksik ve kusur olmadan hazırlanmasından geçmektedir.

 

Prodes olarak hizmet ihaleleri ve yapım işlerinde aşırı düşük teklif savunması GARANTİLİ olarak hazırlanmaktadır. Bütün süreçler doğru ve eksiksiz yönetilerek firmaların önündeki bu büyük engelin aşılması sağlanmaktadır.

 

Hazırlanması gereken savunma dosyasında sunulması gereken tüm evraklar ve savunma yazıları Prodes uzman ekibi tarafından hazırlanmaktadır. Kısıtlı sürede yapılması gereken bu savunmanın işinin ehli bir ekip tarafından hazırlanması büyük önem arz etmektedir.

 

Günümüzde yapılan savunmaların yaklaşık %90’ının yetersiz bulunarak kabul edilmediği hatta firmaların bu durumda savunma bile vermekten vazgeçtiği düşünülürse, aşırı düşük teklif savunmasının doğru ve eksiksiz olarak hazırlanması, teklif sıralamasında 3. hatta 4. sıradaki firmalara bile ihaleyi kazanma şansı sunmaktadır.

 

Prodes olarak uzman ekibimizle aşırı düşük teklif savunmalarını GARANTİLİ olarak sizler adına hazırlamaktayız. Savunmanın kabul edilmemesi durumunda alınan ücretin tamamı iade edilmektedir.

(Garanti ve para iadesi koşulu idareye ve Kamu İhale Kurumuna yasal başvuru süreçlerinin tamamlanması durumunda geçerlidir.)

Mutlaka uzman ekibimizle görüşerek bilgi alınız. 

Doğru yerdesiniz...